Головна Усі новини Держрегулювання Інше

Затверджено Типову форму договору для нерегулярних перевезень

Наказ Мінінфраструктури від 20.06.2012 р. №331 «Про затвердження Типової форми договору про здійснення нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом на внутрішньообласних маршрутах протяжністю понад 50 км та міжобласних маршрутах»

Мінінфраструктури затвердило Типову форму договору про здійснення нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом на внутрішньо обласних маршрутах протяжністю понад 50 км та міжобласних маршрутах.
Зазначеною формою в обов'язковому порядку повинні керуватися авто перевізники (крім госпсуб'єктів, які надають туристичні та екскурсійні послуги власним чи орендованим ТЗ), при укладанні договорів про здійснення нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом на внутрішньо обласних маршрутах протяжністю понад 50 км та міжобласних маршрутах.

Автор:
Хоміцка Маріанна
Рубрика:
Держрегулювання / Інше
Теги:
Бланки , Перевезення

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?