Головна Усі новини Держрегулювання Інше

З 1 січня 2014 р. скасують заяву про реєстрацію баз персональних даних

У зв'язку з удосконаленням системи захисту персональних даних втрачають чинність деякі накази Міністерства юстиції України

На виконання підпункту 2 пункту 3 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України від 03 липня 2013 року № 383-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення системи захисту персональних даних" Мін'юст в своєму наказі від 27.09.2013 р. № 2043/5 розпорядився відмінити Накази про затвердження:

- форм заяв про реєстрацію бази персональних даних та про внесення змін до відомостей Державного реєстру баз персональних даних і порядку їх подання;

- Порядку особистого прийому громадян у Державній службі України з питань захисту персональних даних;

- Порядку складання та подання запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є Державна служба України з питань захисту персональних даних.

Цей наказ набирає чинності з дня набрання чинності Законом України від 03 липня 2013 року № 383-VII, тобто з 1 січня 2014 року.

Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Держрегулювання / Інше
Теги:
Персональні дані

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі