Головна Усі новини Держрегулювання Інше

Внесено зміни до порядку визначення предмета закупівлі

З 1 січня 2016 року предмет закупівлі товарів і послуг визначається за національним класифікатором ДК 021:2007 за показником п'ятого знака (класифікаційне угруповання «категорія») із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги

Мінекономрозвитку наказом від 19.11.2015 р. №1474 вніс зміни до Порядку визначення предмета закупівлі.

Таким чином, з 1 січня 2016 року предмет закупівлі товарів і послуг визначається за національним класифікатором України «Єдиний закупівельний словник» (CPV:2002, IDT) ДК 021:2007, затвердженим наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 04.04.2007 р. № 76, за показником п'ятого знака (класифікаційне угруповання «категорія») із зазначенням у дужках конкретної назви товару чи послуги.

Окрім того, під час здійснення закупівлі послуг з поточного ремонту предмет закупівлі визначається за кожним окремим будинком, будівлею, спорудою, лінійним об'єктом інженерно-транспортної інфраструктури згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014  та/або галузевих будівельних норм ГБН Г.1-218-182:201.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Держрегулювання / Інше
Теги:
Держзакупівлі

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?