Головна Усі новини Держрегулювання Інше

Держаудитслужба виконуватиме функції і повноваження Держфінінспекції

Відповідне розпорядження Кабміну передбачає припинення роботи Дерфінінспекції та початок здійснення її повноважень і функцій Держаудитслужбою

Нагадаємо, що ще в жовтні 2015 року в Україні з'явився новий орган виконавчої влади. Кабмін постановою від 28.10.2015 р. № 868 створив Державну аудиторську службу України, реорганізувавши Державну фінансову інспекцію. Докладніше >>>

Розпорядженням від 24.06.2016 р. №519-р Кабмін погодився з пропозицією Мінфіну щодо передання Державній аудиторській службі  функцій і повноважень Держфінінспекції. Відповідно, введено в дію структуру, штатний розпис та затверджено її кошторис.  

Ухвалене рішення, на думку Уряду, "дозволить підвищити якість та ефективність державного фінансового контролю та сприятиме зміцненню фінансової дисципліни в державі".

Джерело
Урядовий портал
Рубрика:
Держрегулювання / Інше

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 3

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?