Головна Усі новини Держрегулювання Інше

Транзитні кошти за договором транспортного експедирування не включаються до доходу "єдинника"

ДФС у м. Києві роз’яснило питання, пов’язане зі здійсненням транспортно-експедиційної діяльності

ДФС у м. Києві у листі від 19.09.2016 р. №6086/Ф/26-15-13-02-15 зазначає, що за посередницькі послуги експедитор отримує винагороду від клієнта, яка і є його доходом.

При цьому, кошти, які одержуються фізичною особою – підприємцем від клієнта для виконання або організації виконання визначених договором послуг, вважаються транзитними і право власності на такі кошти до фізичної особи – підприємця не переходить.

Тож, транзитні кошти, які одержуються фізичною особою – підприємцем від клієнта для виконання або організації виконання визначених договором транспортного експедирування послуг, не включаються до обсягу доходу та, відповідно, не впливають на граничний обсяг доходу для платників єдиного податку третьої групи.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Держрегулювання / Інше
Теги:
Підприємці , Послуги , Експедиторські послуги

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?