Головна Усі новини Держрегулювання Інше

Кабмін дозволив аптекам до 1 лютого 2017 року продати залишки непатентованих ліків

Реалізація залишків лікарських засобів, які були поставлені в аптечну мережу за оптово-відпускними цінами, що перевищують їх граничний рівень, можлива до 1 лютого 2017 року

Кабмін постановою від 28.12.2016 р. № 1006 вніс зміни до постанови КМУ від 09.11.2016 р. № 862 “Про державне регулювання цін на лікарські засоби”.

Таким чином Уряд дозволив аптечним закладам до 1 лютого 2017 р. здійснити реалізацію залишків лікарських засобів, що включені до переліку непатентованих міжнародних назв лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, які були поставлені в аптечну мережу за оптово-відпускними цінами, що перевищують їх граничний рівень.

Нагадаємо, з 1 січня 2017 року запроваджено державне регулювання цін на лікарські засоби. Міністерство охорони здоров'я встановлюватиме референтні ціни на лікарські засоби, в межах яких визначається оптово-відпускна ціна. Докладніше>>

Усі новини на тему>>

Джерело
Урядовий портал
Рубрика:
Держрегулювання / Інше
Теги:
Лікарські засоби

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі