Головна Усі новини Держрегулювання Інше

Кабмін опублікував Концепцію створення державної системи захисту критичної інфраструктури України

11 січня Уряд ухвалив постанову, що упорядковує створення та функціонування наглядових рад банків у разі їх капіталізації державою або у разі виведення з ринку неплатоспроможного банку за участю держави

Уряд опублікував Концепцію створення державної системи захисту критичної інфраструктури України, яка була розроблена Мінекономрозвитку разом з Національним інститутом стратегічних досліджень та Службою безпеки України, - йдеться у повідомленні на офіційному сайті Мінекономрозвитку і торгівлі України. Цю концепцію Кабмін схвалив 6 грудня. 

Критична інфраструктура - сукупність об'єктів, які є стратегічно важливими для економіки і безпеки держави, суспільства, населення та порушення функціонування яких може завдати шкоди життєво важливим національним інтересам України. Тому вона є одним із пріоритетів Уряду у реформуванні сектору оборони і безпеки України.

Концепція стане основою для створення державної системи захисту об’єктів критичної інфраструктури, порушення роботи яких може завдати шкоди національним інтересам України. У ній наведено визначення усіх ключових понять та запропоновано механізм взаємодії державних органів.

Ознайомитися з Концепцією створення державної системи захисту критичної інфраструктури України можна тут>>

Відповідно до даного розпорядження Кабміну Мінекономрозвитку розпочало розробку проекту закону України "Про критичну інфраструктуру та її захист", створивши відповідну робочу групу. 

***

Нагадаємо, що раніше Мінінфраструктури створило Державне підприємство "Центр систем безпеки та інформатизації", метою якого є забезпечення кібербезпеки та захисту критичної інфраструктури. Ми про це писали тут>>

Джерело
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі
Рубрика:
Держрегулювання / Інше

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?