Головна Усі новини Держрегулювання Інше

Скасовано застарілі регуляторні акти з пожежної безпеки та охорони праці

Для зменшення тиску на бізнес Уряд скасував застарілі регуляторні акти у сферах охорони праці, пожежної безпеки, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя

Кабмін розпорядженням від 18.12.2017 р. №1022-р:

  • скасував нормативно-правові акти міністерств, інших центральних органів виконавчої влади з охорони праці, пожежної безпеки, а також акти санітарного законодавства за переліками згідно з додатками 1 - 3;
  • визнав такими, що втратили чинність, акти органів влади Української РСР з охорони праці та пожежної безпеки за переліком згідно з додатком 4;
  • визнав такими, що не застосовуються на території України, акти органів влади Союзу РСР з охорони праці та пожежної безпеки за переліком згідно з додатком 5.

Як повідомляють у Кабміні, рішення прийнято за результатами комплексного перегляду понад 1000 підзаконних актів у зазначеній сфері. Перегляд було здійснено за такими критеріями як адекватність, законність, доступність тексту акта для суб’єктів господарювання, наявність правових підстав для застосування акта в Україні.

Прийняття документа дозволить усунути подвійне правове регулювання аналогічних правовідносин нормативно-правових актів однакової юридичної сили та скасує нормативно-правові акти, які регулювали правовідносини, що вже припинилися, що зменшить регуляторний тиск на бізнес, створить більш сприятливе середовище для ведення бізнесу.

Розпорядження набрало чинності 1 березня 2018 року (за винятком окремих положень, які набирають чинності з 1 березня 2019 року).

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Держрегулювання / Інше
Теги:
Охорона праці

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?