Головна Усі новини Держрегулювання Інше

Порядок виконання митних формальностей на повітряному транспорті — у доопрацьованому проекті від Мінфіну

ДФСУ на офіційному сайті оприлюднила доопрацьований проект Мінфіну «Про затвердження Порядку виконання митних формальностей на повітряному транспорті»

23 квітня 2018 р. на веб-порталі ДФС розміщено доопрацьований проект наказу Мінфіну «Про затвердження Порядку виконання митних формальностей на повітряному транспорті» (завантажити).

Проект наказу розроблено з метою приведення нормативно-правових актів щодо контролю за переміщенням повітряних суден через державний кордон України у відповідність до положень Митного кодексу України та актів Кабміну. Проектом наказу передбачається затвердити Порядок виконання митних формальностей на повітряному транспорті, яким визначається єдиний підхід під час здійснення митного контролю та митного оформлення повітряних суден і товарів, що переміщуються ними, у пунктах пропуску для повітряного сполучення.

Завантажити Порядок виконання митних формальностей на повітряному транспорті>>

Розробником проекту наказу є ДФС.

Зауваження та пропозиції щодо змісту проекту наказу надавати у письмовій та електронній формі протягом місяця з дня публікації цього оголошення за такими адресами:

  • ДФСУ: 04655, МПС, м. Київ - 53, Львівська площа, 8, e-mail: vomkpp@sfs.gov.ua.
  • Мінфін: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2, e-mail: infomf@minfin.gov.ua 
  • Також пропозиції та зауваження до проекту наказу можна надсилати на адресу Державної регуляторної служби України: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11, e-mail: inform@dkrp.gov.ua.
Джерело
ДФСУ
Рубрика:
Держрегулювання / Інше
Теги:
Митниця , Транспортні засоби

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?