Головна Усі новини Держрегулювання Інше

Держпідтримку за кредитами зможуть отримати більше с/г виробників

Уряд розширив коло с/г виробників, яким надаватиметься держпідтримка за кредитами

Кабмін постановою від 07.11.2018 р. №918 розширив коло суб’єктів господарювання агропромислового комплексу, яким у поточному році надаватиме державну підтримку за залученими в банках кредитами.

Прийнятим рішенням надано можливість усім суб’єктам господарювання АПК скористатися програмою державної підтримки за залученими у банках коротко- та середньостроковими кредитами.

Розмір компенсації за такими кредитами встановлено на рівні:

  • облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розмірів, передбачених кредитними договорами, – для позичальників, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20 млн. гривень, та позичальників, які провадять діяльність з вирощування та розведення тварин;
  • 50% облікової ставки НБУ, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розмірів, передбачених кредитними договорами, – іншим позичальникам.
Джерело
Урядовий портал
Рубрика:
Держрегулювання / Інше
Теги:
Сільське господарство , Кредити

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?