Головна Усі новини Держрегулювання Інше

Оновлено реєстр граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби

Міністерство охорони здоров'я затвердило Реєстр граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби станом на 2 січня 2019 року

Нагадаємо, що з 1 квітня 2017 року запроваджено державне регулювання цін на лікарські засоби, які закуповуються та/або вартість яких відшкодовується за бюджетні кошти, шляхом встановлення Міністерством охорони здоров’я граничних оптово-відпускних цін (про це тут).

Згідно з Порядком №1423  МОЗ веде реєстр граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби у електронному вигляді, який оприлюднюється на його офіційному веб-сайті за формою, наведеною у додатку до цього Порядку. При цьому оновлення реєстру граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби здійснюється двічі на рік: у перший робочий день січня та липня поточного року. 

З огляду на це, Міністерство охорони здоров'я наказом від 02.01.2019 р. №1  затвердило Реєстр граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби станом на 02 січня 2019 року.

Відповідно втратив чинність наказ МОЗ від 02.07.2018 р. № 1224 "Про затвердження реєстру граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби станом на 02 липня 2018 року".

Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Держрегулювання / Інше
Теги:
Лікарські засоби , Реєстрація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?