• Посилання скопійовано

Для чого та як проводити інвентаризацію поголов'я тварин?

Суб’єкти господарювання, що займаються утриманням та розведенням великої рогатої худоби, овець і кіз, зобов’язані щороку здійснювати інвентаризацію поголів’я тварин

Для чого та як проводити інвентаризацію поголов'я тварин?

Держпродспоживслужби розповідає, що суб’єкти господарювання, що займаються утриманням та розведенням великої рогатої худоби, овець і кіз, зобов’язані щороку здійснювати інвентаризацію поголів’я тварин у господарстві в розрізі статево-вікових і виробничих груп відповідно до наказів Міністерства аграрної політики та продовольства України від 04.12.2017 р. №642 «Про затвердження Порядку ідентифікації та реєстрації великої рогатої худоби та Порядку оформлення і видачі паспорта великої рогатої худоби», та від 16.01.2018 р. №20 «Про затвердження Порядку ідентифікації та реєстрації овець і кіз».

Вчасна інвентаризація поголів’я дасть можливість власнику тварин:

  • забезпечити вчасне проведення лікувально-профілактичних заходів;
  • захистити інтереси у випадках виникнення юридично-спірних питань, що стосуються власних тварин;
  • звірити дані щодо наявних тварин для отримання державних дотаційних коштів та уникнення розбіжностей у даних, що надає господарство і які підтверджуються даними Єдиного державного реєстру тварин.

Для уникнення непорозумінь під час проведення на підприємстві заходів державного ветеринарного контролю рекомендуємо звернутися до державної установи ветеринарної медицини, під контролем якої перебуває господарство в області, для проведення інвентаризації поголів’я згідно з даними Єдиного державного реєстру тварин.

Просимо завчасно повідомляти відповідні державні установи  ветеринарної медицини про намір провести інвентаризацію тварин у вашому господарстві для узгодження термінів зі спеціалістами цих установ.

Для отримання роз’яснень просимо звертатися до державної установи ветеринарної медицини або до структурного підрозділу Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» в області, адресу та контактний телефон якого можна знайти за посиланням.

Джерело: Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

Рубрика: Держрегулювання/Інше

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Інше»