Головна Усі новини Держрегулювання Інше

Оновлено довідник професій для автотранспортної галузі

Мінінфраструктури виклало у новій редакцій Випуск 69 «Автомобільний транспорт» Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників

Мінінфраструктури наказом від 21.08.2019 р. № 656 виклало у новій редакцій Випуск 69 «Автомобільний транспорт» Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, доповнивши та доопрацювавши його.

Переглянути новий довідник можна тут>>

До третьої редакції випуску увійшли кваліфікаційні характеристики професій керівників, професіоналів, фахівців, технічних службовців, робітників, зокрема професій, що зайняті у сфері надання послуг автомобільного транспорту та технічного сервісу колісних ТЗ.

Кваліфікаційні характеристики професій обов'язкові для встановлення кваліфікаційних розрядів (категорій) та під час тарифікації робіт суб'єктами господарювання усіх галузей економіки, в яких виконують зазначені у цьому Випуску види робіт, використовують працівників визначених професій.

Випуск 69 містить характеристики професій працівників, які забезпечують основні технологічні процеси підприємств, їх підрозділів з перевезення пасажирів та (або) вантажів, підприємств технічного сервісу колісних транспортних засобів. Він є нормативним документом сфери управління персоналом на підприємствах автомобільного транспорту всіх форм власності та організаційних форм господарювання, в організаціях та установах, який забезпечує створення та функціювання галузевої нормативної бази у сфері праці, професійної класифікації працівників.

Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Держрегулювання / Інше
Теги:
Автотранспорт , Довідник , Транспортні засоби

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі