Головна Усі новини Держрегулювання ЗЕД

Спрощено форму бланків Сертифікату про походження лісоматеріалів та пиломатеріалів для експорту

Наказ Мінагрополітики від 20.08.2012 р. №513 «Про внесення зміни до Інструкції щодо заповнення форми Сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених із них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій»

З метою скорочення витрат державних коштів на видачу Сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій та недопущення зупинення експорту лісопродукції через відсутність фінансування виготовлення бланків Мінагрополітики наказом від 20.08.2012 р. №513 вилучило положення, згідно з якими бланки Сертифіката повинні бути захищені голографічними елементами, водяними знаками, наскрізною нумерацією.
Наказ зареєстровано у Міністерстві юстиції 10 вересня 2012 р. за №1559/21871 та набирає чинності з 24 вересня 2012 року у зв'язку з його опублікуванням в «Офіційному віснику України» від 24.09.2012 р. №70.

Джерело
ЛІГА:ЗАКОН
Рубрика:
Держрегулювання / ЗЕД
Теги:
Бланки , Лісові ресурси , ЗЕД

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?