Головна Усі новини Держрегулювання ЗЕД

Роз'яснено питання про продовження строку дії КВЕД-2005

Зміна класифікаційного коду не змінює змісту самої діяльності суб'єкта господарювання і полягає лише в актуалізації її кодового позначення

Мінекономрозвитку нагадало, що з метою актуалізації положень Податкового кодексу в частині посилань на ДК 009:2010 було розроблено проект Закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зміни кодифікації видів економічної діяльності", який було внесено Урядом на розгляд Верховної Ради.

У вересні 2013 року законопроект доопрацьований народними депутатами України до другого читання, під час голосування не набрав необхідної кількості голосів.

Враховуючи, що законопроект не прийнято, а починаючи з 01.01.2014 р. напрями діяльності суб'єктів господарювання повинні відповідати ДК 009:2010, такі суб'єкти не зможуть користуватися пільговими умовами оподаткування, що передбачені положеннями Податкового кодексу (Лист Мінекономрозвитку від 12.02.2014 р. №3411-16/4871-14).

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Держрегулювання / ЗЕД
Теги:
Законопроекти , ЗЕД

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?