Головна Усі новини Держрегулювання ЗЕД

У Мінфіні немає фахівців для якісного формування митної політики – Ніна Южаніна

Голова Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики також додала, що необхідно прибрати всі правоохоронні органи із списку контролюючих відомств на митниці

Міністерство фінансів формує податкову і митну політику, але не має фахівців в митній справі. Про це в ефірі телеканалу «NewsOne» зауважила народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», голова Комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

За її словами, члени профільного комітету неодноразово звертали увагу на порушення на митниці.

«Я неодноразово запрошувала виконуючого обов’язки і главу ДФС для заслуховування тих фактів, які збирали члени комітету щодо підміни товару. Ми надавали конкретний список підприємств, копії вантажних декларацій, щоб дізнатися про ситуацію на митниці. Всі роки підміна товару існувала та існує до цих пір, але часи змінилися. Зараз є всі технічні можливості, домовленості з країнами-сусідами, щоб такої підміни не відбувалося. Зараз, під час реформи, не впроваджуються необхідні кошти. Це можна пояснити тим, що митниця грає другорядну роль в ДФС», – сказала Южаніна.

Вона також зауважила, що в Міністерстві немає фахівців для якісного формування митної політики.

«Мінфін формує податкову і митну політику, але хто з фахівців є в Мінфіні з митної політики, щоб її правильно направляти. Необхідно провести справжню реформу митниці», – підкреслила Голова профільного комітету.

Вона також додала, що необхідно прибрати всі правоохоронні органи із списку контролюючих відомств на митниці.

Джерело
Солідарність
Рубрика:
Держрегулювання / ЗЕД
Теги:
Митниця

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 3

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?