Головна Усі новини Оподаткування Загальні положення

Мінекономіки спростило отримання довідки про відсутність податкового боргу

Відтепер цю довідку можна отримати за допомогою "Електронного кабінету платника" на сайті ДФС

Міністерство економічного розвитку і торгівлі спростило отримання довідки про відсутність заборгованості по сплаті податків. Про це на своїй сторінці у Facebook написав перший заступник міністра економіки Максим Нефьодов.

"Найбільш проблемна довідка (довідка ДФС про відсутність заборгованості по сплаті податків) для участі в публічних закупівель переведена в електронний вигляд!", - написав Нефьодов.

За його словами, таке нововведення дозволить бізнесу зекономити близько 30-35 млн гривень на рік.

Заступник міністра нагадав, що раніше для отримання зазначеного документа ніжно було звернутися в органи фіскальної служби за місцем реєстрації бізнесу, а видавалася вона в паперовому вигляді протягом 5 днів. При цьому вартість довідки становила 200 гривень.

Відтепер цю довідку можна отримати за допомогою "Електронного кабінету платника" на сайті ДФС. А після отримання та завантаження в Систему публічних закупівель ProZorro, претендент може взяти участь у тендері.

 

Джерело
РБК-Україна
Рубрика:
Оподаткування / Загальні положення
Теги:
Податковий борг

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 6

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?