Головна Усі новини Оподаткування Загальні положення

Змінено дані про відокремлені структурні підрозділи ДФС у Запорізькій області

Ці підрозділи реалізують повноваження Головного управління щодо платників податків, які знаходяться на обліку в об’єднаних державних податкових інспекціях та їх відділеннях на відповідних адміністративних територіальних одиницях

ДФС у Запорізькій області повідомляє, що 2 листопада 2017 року до Єдиного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань було внесено відомості про відокремлені структурні підрозділи ДФС у Запорізькій області, які реалізують повноваження ГУ щодо платників податків, які знаходяться на обліку в ОДПІ та їх відділеннях на відповідних адміністративних територіальних одиницях.

Завантажити перелік відокремлених структурних підрозділів ДФС у Запорізькій області можна тут>>

 

Від редакції: Загальної інформації з приводу змін даних щодо інших областей на офіційному сайті ДФС не має. Якщо такі зміни відбудуться та про них повідомлять у податковій, ми одразу про це напишемо.

Джерело
ДФС у Запорізькій області
Рубрика:
Оподаткування / Загальні положення
Теги:
Реєстрація , Філія , ДФСУ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?