Головна Усі новини Оподаткування Загальні положення

Великі платники податків, включені до Реєстру на 2018 рік, мають перейти на обслуговування до Офісу ВПП

Заяву за ф. №1-ОПП необхідно подати до 15 листопада 2017 року

Офіс великих платників податків ДФСУ нагадує, що наказом ДФСУ від 26.09.2017 р. №632 затверджено Реєстр великих платників податків на 2018 рік. Перелік можна переглянути тут>>

У зв'язку з цим податківці звертають увагу: відповідно до вимог ПКУ, всі великі платники податків, що включені до Реєстру великих платників податків на 2018 рік, будуть обслуговуватись у контролюючому органі, що здійснює супроводження великих платників податків, а саме в Офісі великих платників, з початку податкового періоду (календарного року), на який сформовано реєстр.

Платникам податків, включеним до Реєстру великих платників податків на 2018 рік, які станом на поточну дату не обслуговуються в Офісі великих платників податків, необхідно подати заяву про взяття на облік за ф. № 1-ОПП до одного із запропонованих ДФСУ, у повідомленні за формою 1-ВПП, відокремленого територіального управління Офісу або безпосередньо до Офісу великих платників податків у м. Києві.

Заяву за ф. №1-ОПП необхідно подати до 15 листопада 2017 року.

Детальна інформація за телефонами: 454-17-22 та 454-17-23.

Джерело
МГУ ДФС – Центральний офіс з обслуговування великих платників
Рубрика:
Оподаткування / Загальні положення
Теги:
Реєстрація , Великі платники податків

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?