Головна Усі новини Оподаткування Акцизи

За якими цінами здійснюється продаж тютюнових виробів у роздрібній мережі?

Продаж сигарет (з фільтром, без фільтру) та цигарок у роздрібній мережі здійснюється за цінами, не вище за максимальні роздрібні ціни, встановлені виробниками або імпортерами товарів, збільшені на суму акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизних товарів

Таке роз'яснення надала ДФС у Львівській області.

Тобто до мінімальної роздрібної ціни (100%) додається акцизний податок з роздрібної торгівлі підакцизними товарами 5%. Вартість тютюнових виробів, вище за яку не дозволено їх реалізацію, можна отримати помноживши мінімальну роздрібну ціну (вказану на пачці) на 1,05.

Продаж тютюнових виробів (крім сигарет та цигарок) здійснюється за цінами, рівень яких визначається виходячи з їх договірної вартості з урахуванням ПДВ та акцизного податку (крім акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів) та акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, що становить 5% вказаної вартості.

Джерело
ДФС у Львівській області
Рубрика:
Оподаткування / Акцизи
Теги:
Акциз , Торгівля , Тютюнові вироби

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?