Головна Усі новини Оподаткування Акцизи

Зареєстрували постійне представництво: що з акцизом?

До платників акцизного податку з реалізації пального віднесені юрособи та ФОП. Постійне представництво не є ані юрособою, ані ФОП, а тому воно не підлягає реєстрації платником акцизу

ДФС у Луганській області нагадала, що відповідно до пп. 14.1.193 ПКУ постійне представництво -це постійне місце діяльності, через яке повністю або частково проводиться господарська діяльність нерезидента в Україні, зокрема: місце управління; філія; офіс; фабрика; майстерня; установка або споруда для розвідки природних ресурсів; шахта, нафтова/газова свердловина, кар’єр чи будь-яке інше місце видобутку природних ресурсів; склад або приміщення, що використовується для доставки товарів, сервер.

Згідно з пп. 212.1.15 ПКУ платником акцизного податку є особа, яка реалізує пальне-здійснює операції з реалізації пального у розумінні абзацу другого пп. 14.1.212 ПКУ.

Для таких осіб ПКУ передбачено обов’язковість реєстрації платником акцизного податку з реалізації пального за місцезнаходженням юридичних осіб, місцем проживання фізичних осіб-підприємців до початку здійснення реалізації пального (пп. 212.3.4 ПКУ).

Таким чином, до платників акцизного податку з реалізації пального віднесені юрособи та ФОП.

Постійне представництво не є ні юрособою, ні ФОП, а отже, воно не підлягає реєстрації платником акцизного податку.

Джерело
ДФС у Луганській області
Рубрика:
Оподаткування / Акцизи
Теги:
Акциз , Філія , ДФСУ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?