• Посилання скопійовано

З 3 листопада діють нові форми довідок для цільового використання спирту

Затверджено нові форми Довідки про прогнозований обсяг потреби в спирті етиловому для виготовлення окремих видів продукції та Довідки про цільове використання спирту етилового

З 3 листопада діють нові форми довідок для цільового використання спирту

Мінфін наказом від 25.08.2022 р. №255 (зареєстрований в Мін'юсті від 09.09.2022 р. за №1035/38371) затвердив:

  • форму Довідки про прогнозований обсяг потреби в спирті етиловому для виготовлення окремих видів продукції;
  • форму Довідки про цільове використання спирту етилового.

Цей наказ набере чинності через 30 днів з дня його офіційного опублікування. Опубліковано його було в Офіційному віснику України, 2022, №77 (04.10.2022). Отже, нові форми довідок запрацюють з 3 листопада!

Відповідно втратить чинність наказ ДПАУ від 19.04.2011 р. №224 "Про затвердження форм Довідки про прогнозований обсяг потреби в спирті етиловому для виготовлення окремих видів продукції, Довідки про цільове використання спирту етилового та Журналу обліку погашення податкових векселів".

Звертаємо увагу, що згодом форми ще трішки підкориговано наказом Мінфіну від 16.09.2022 р. №294,  шляхом заміни літер "а)", "б)", "в)", "г)", "ґ)", "д)", "е)", "є)" літерами ""а"", ""б"", ""в"", ""г"", ""ґ"", ""д"", ""е"", ""є"" відповідно.

 

 

Автор: Волос Наталія

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Оподаткування/Акцизи

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Акцизи»