Головна Усі новини Оподаткування Інші податки

За воду, використану для миття вітрин та інвентарю, необхідно сплатити водозбір

Оскільки торговельне та механічне обладнання, вітрини та інвентар, що знаходяться в приміщеннях, не відносяться до категорії будівель або будівельних елементів, то воду, витрачену для миття устаткування, вітрин та інвентарю, не можна вважати використаної для санітарно-гігієнічних потреб

Миндоходов сообщило, что под использованием воды для содержания помещений в надлежащем санитарно-гигиеническом состоянии следует понимать использование воды для поддержания чистоты непосредственно в зданиях (в частности, мытье полов, окон, стен, подоконников).

Соответственно, поскольку торговое и механическое оборудование, витрины и инвентарь, находящиеся в помещениях, не относятся к категории зданий или строительных элементов, то воду, израсходованную для мытья оборудования, витрин и инвентаря, нельзя считать использованной для санитарно-гигиенических нужд.

Становиться очевидным, что за использование такой воды необходимо уплатить водосбор. Единственное, о чем налоговики умолчали, так это способ ее учета.

С таким разъяснением Миндоходов можно ознакомиться в общедоступном информационном ресурсе «ЗІР» (раздел 121.07).

Джерело
ЛІГА:ЗАКОН
Рубрика:
Оподаткування / Інші податки
Теги:
Водокористування

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?