Головна Усі новини Оподаткування Інші податки

Податківці роз'яснили особливості адміністрування радіочастотного збору в 2014 році

Зокрема, роз'яснено, які користувачі радіочастотним ресурсом зможуть застосовувати понижувальний коефіцієнт під час розрахунку збору

Міндоходів у листі від 27.05.2014 р. №12217/7/99-99-15-04-0217  нагадало, що при обчисленні податкових зобов’язань, які виникають з квітня 2014 року, платники радіочастотного збору застосовують ставки, визначені ст. 320 розділу ХV ПКУ (у редакції Закону N 1166-VII )

Так, згідно зі змінами, користувачі радіочастотним ресурсом, зокрема, які використовують стільниковий зв’язок (усіх типів), радіозв’язок у багатоканальних розподільчих системах для передавання та ретрансляції телевізійного зображення, радіозв’язок у системі передавання даних із використанням шумоподібних сигналів, у разі наявності сукупності виданих дозвільних документів на користування радіочастотним ресурсом, що належать окремому користувачу, для яких ширина смуги радіочастот не перевищує 30 МГц (15 × 2) у кожному регіоні окремо, застосовують понижувальний коефіцієнт 0,75.

Порядок заповнення податкового розрахунку збору за користування радіочастотним ресурсом України у разі використання вказаних вище типів зв’язку наведено у додатках 1, 2 до листа.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / Інші податки
Теги:
Радіочастотні ресурси , Звітність , Податкова звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі