Головна Усі новини Оподаткування Інші податки

Митні платежі можна сплачувати авансом

Чи може платник податків здійснювати сплату митних платежів із застосуванням авансових платежів? На це питання відповіла ДФС

В ЗІР в категорії 210.03 податківці зазначають, що авансові платежі вносяться у валюті України (ч. 3 ст. 299 МКУ).

При цьому, кошти авансових платежів не вважаються митними платежами, доки особа, яка внесла такі платежі, не зробить розпорядження про це органу доходів і зборів та не будуть виконані відповідні митні формальності. З моменту початку виконання таких митних формальностей кошти авансових платежів у сумі, на яку зроблено розпорядження, не підлягають використанню на будь-які інші цілі. Після завершення митних формальностей кошти у сумі, на яку зроблено розпорядження, перераховуються органом доходів і зборів до державного бюджету. У разі відмови від завершення митних формальностей, сумі авансових платежів, на яку зроблено розпорядження, повертається статус авансових платежів (ч. 4 ст. 299 МКУ).

Кошти авансових платежів, що перебувають на рахунку органу доходів і зборів без розпорядження про використання протягом 1095 днів з дня їх внесення, підлягають перерахуванню до держбюджету (ч. 6 ст. 299 МКУ).

Джерело
Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс
Рубрика:
Оподаткування / Інші податки
Теги:
Мито

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?