Головна Усі новини Оподаткування Інші податки

Екоподаток на відходи — після їх розміщення у спеціально відведених місцях

За обсяги відходів, що утворюються в процесі госпдіяльності і тимчасово розміщуються на власній території, податкові зобов'язання з екологічного податку виникнуть після розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях

ДФСУ у листі від 13.06.2016 р. №13057/6/99-99-12-02-03-15 нагадала, що за нормою пп. 242.1.3 ПКУ об’єктом та базою оподаткування екологічного податку, що справляється за розміщення відходів, є обсяги та види (класи) розміщених відходів, крім обсягів та видів (класів) відходів як вторинної сировини, що розміщуються на власних територіях (об’єктах) суб’єктів господарювання.

Розміщенням відходів — господарськими операціями, що ідентифікують включення обсягів відходів до об'єкта оподаткування, вважається постійне перебування або захоронення відходів у спеціально відведених для цього місцях або об'єктах, на використання яких отримано дозволи уповноважених органів.

Отже, за обсяги відходів, що утворюються в процесі господарської діяльності і тимчасово розміщуються на власній території, податкові зобов'язання з екологічного податку виникнуть після розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях, на використання яких отримано дозволи уповноважених органів.

****

Нагадаємо, що нещодавно затверджено ліцензійні умови у сфері утилізації небезпечних відходів. Докладніше >>>

Усі новини на тему >>>

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
Державна фіскальна служба України
Рубрика:
Оподаткування / Інші податки
Теги:
Відходи , Екологічний податок

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?