Головна Усі новини Оподаткування Інші податки

Екологічний податок та рентну плату за I квартал платимо за новими ставками

Граничними термінами подання декларацій та сплати податкових зобов’язань за І квартал 2017 року є 10 та 19 травня 2017 року відповідно

ДФС у м. Києві нагадує, що Законом №1791-VІІІ внесені зміни та викладені у нових розмірах ставки рентних платежів та екологічного податку. Збільшені ставки застосовуються при обчисленні податкових зобов’язань, що виникли з 1 січня 2017 року. Докладно про це тут>>

Граничними термінами подання декларації та сплати податкових зобов’язань за І квартал 2017 року (для квартального звітного періоду) є 10 травня та 19 травня 2017 року відповідно.

Наказом Мінфіну від 07.11.2016 р. № 927 затверджено у новій редакції форму декларації з рентної платиТакож про це тут>>

За новою формою платники рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини та рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України вперше звітували за січень 2017 року, інші платники рентної плати - починаючи з І кварталу 2017 року.

Декларація  екологічного податку затверджена Наказом Мінфіну від 17.08.2015 р. №715. Невід’ємною частиною декларації є додатки (розрахунки). Відповідний тип додатка забезпечує обчислення податкового зобов’язання за відповідним видом об’єкта оподаткування - викиди в атмосферне повітря, скиди у водні об’єкти та інші.

При цьому для кожного стаціонарного джерела забруднення, об’єкта за місцем здійснення скидів забруднюючих речовин у водні об’єкти, а також кожного місця чи об’єкта для розміщення відходів складається окремий розрахунок (додаток).

Джерело
ДФС у м. Києві
Рубрика:
Оподаткування / Інші податки
Теги:
Екологічний податок , Податкова звітність , Рентна плата , Декларація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?