Головна Усі новини Оподаткування Інші податки

Як фізособа може звірити дані з транспортного податку з ДФС?

Податківці роз'яснили, як фізична особа-підприємець може звірити дані щодо транспортного податку з контролюючими органами
ДФС у Тернопільській області нагадує, що відповідно до пп. 267.6.10 ПКУ фізособи - платники транспортного податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації для проведення звірки даних щодо:
1) об’єктів оподаткування, що перебувають у власності платника податку;
2) розміру ставки податку;
3)  нарахованої суми податку.
При виявленні розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів (зокрема, документів, що підтверджують право власності на об’єкт оподаткування, перехід права власності на об’єкт оподаткування), контролюючий орган за місцем реєстрації платника податку проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).
Фізособи – нерезиденти у порядку, визначеному п. 267.6 ПКУ, звертаються за проведенням звірки даних до контролюючих органів за місцем реєстрації об’єктів оподаткування.
***
Джерело
ДФС у Тернопільській області
Рубрика:
Оподаткування / Інші податки
Теги:
Підприємці , Транспортні засоби , Транспортний податок

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?