Головна Усі новини Оподаткування Інші податки

З 17 липня діятимуть нові коефіцієнти нормативної грошової оцінки землі — нагадування від ДФС

З 17.07.2018 р. для земельних ділянок, інформація про які не внесена до відомостей Державного земельного кадастру, та якщо у відомостях Державного земельного кадастру відсутній код Класифікації видів цільового призначення земель для земельної ділянки, коефіцієнт, який характеризує функціональне використання земельної ділянки (Кф) при розрахунку її нормативної грошової оцінки, застосовується із значенням 3,0

ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу, що з 17.07.2018 р. набирає чинності наказ Мінагрополітики від 27.03.2018 р. № 162 (далі – Наказ №162), яким внесено зміни до Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, затверджений наказом Мінагрополітики від 25.11.2016 р. № 489.

Порядком передбачено, що з 17.07.2018 для земельних ділянок, інформація про які не внесена до відомостей Державного земельного кадастру, та у разі, якщо у відомостях Державного земельного кадастру відсутній код Класифікації видів цільового призначення земель для земельної ділянки, коефіцієнт, який характеризує функціональне використання земельної ділянки (Кф) при розрахунку її нормативної грошової оцінки, застосовується із значенням 3,0.

 

Від редакції

Дніпропетровські податківці не зазначають про необхідність уточнювати декларацію з плати за землю за 2018 рік. Але про це вказували податківці із Офісу великих платників.  Тож наразі чіткої позиції щодо подання уточнення немає. Чекаємо на офіційне роз'яснення від ДФС.

Джерело
ГУ ДФС у Дніпропетровській області
Рубрика:
Оподаткування / Інші податки
Теги:
Плата за землю , Земля

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 7

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?