Головна Усі новини Оподаткування Інші податки

Дозвіл на спецводокористування відсутній: визначаємо рентну плату

За відсутності у водокористувача дозволу на спецводокористування зі встановленими в ньому лімітами використання води рентна плата справляється за весь обсяг використаної води як за понадлімітне використання

ДПС у Тернопільській області звертає увагу суб’єктів господарювання – водокористувачів, що відповідно до пп. 255.11.15 ПКУ за відсутності у водокористувача дозволу на спеціальне водокористування із встановленими в ньому лімітами використання води рентна плата справляється за весь обсяг використаної води, що підлягає оплаті як за понадлімітне використання.

За понадлімітне використання води рентна плата обчислюється за кожним джерелом водопостачання окремо згідно з установленими ставками рентної плати та коефіцієнтами (пп. 255.11.14 ПКУ).

При перевищенні водокористувачами встановленого річного ліміту використання води рентна плата обчислюється і сплачується у п’ятикратному розмірі виходячи з фактичних обсягів використаної води понад встановлений ліміт використання води, ставок рентної плати та коефіцієнтів (пп. 255.11.13 ПКУ).

Джерело
ДПС у Тернопільській області
Рубрика:
Оподаткування / Інші податки
Теги:
Дозвіл , Водокористування , Рентна плата

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі