• Посилання скопійовано

Платник сплачує плату за землю та орендну плату: що з його обліком в ДПС?

Платнику, який одночасно є платником земельного податку та орендної плати, в органах ДПС відкривають окремі ІКП для обліку земельного податку та орендної плати

 Платник сплачує плату за землю та орендну плату: що з його обліком в ДПС?

ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що плата за землю – це обов'язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності. При цьому, Наказом Міністерства фінансів України від 14.01.2011 № 11 "Про бюджетну класифікацію" встановлено, що надходження до бюджету земельного податку та орендної плати обліковується за окремими кодами класифікації доходів бюджету. Тож  платнику, який одночасно є платником земельного податку та орендної плати, в органах ДПС відкривають окремі інтегровані картки платника для обліку земельного податку та орендної плати.

Відтак, такі платники мають обов’язок подати до органу ДПС за місцем знаходження земельної ділянки окремо податкову декларацію з плати за землю щодо земельного податку та окремо щодо орендної плати.

Джерело: ДПС у Вінницькій області

Рубрика: Оподаткування/Інші податки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Інші податки»