Головна Усі новини Оподаткування ПДФО

Виплати за операціями по договору управління майном: як оподатковувати?

Податківці розглянули питання щодо оподаткування виплат фізичній особі за операціями за договором управління майном

ДФС у м. Києві у листі від 15.09.2015 р. №2713/Н/26-15-17-04-14 розглянули питання щодо оподаткування виплат фізичній особі за операціями за договором управління майном та повідомили.

При виплаті доходів фізичній особі за операціями по договору управління майном юридичними особами або фізичними особами – підприємцями, останні є податковими агентами та зобов᾿язані утримувати ПДФО та військовий збір в порядку статті 168 ПКУ

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / ПДФО
Теги:
ПДФО , Договір , Військовий збір

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?