Головна Усі новини Оподаткування ПДФО

Фізособа-нерезидент не може здати в оренду нерухомість без податкового агента

Податківці повідомили, що нерухомість, що належить фізособі-нерезиденту, надається в оренду тільки через підприємця або юридичну особу-резидента, які виступають його податковим агентом

Налоговики в письме от 21.01.2016 г. № 255/Г/26-15-12-03-12 сообщили, что недвижимость, принадлежащая физическому лицу-нерезиденту, предоставляется в аренду только через физическое лицо-предпринимателя или юридическое лицо-резидента, которые выполняют представительские функции такого нерезидента на основании письменного договора и выступают его налоговым агентом относительно таких доходов. Фискалы обратили внимание, что нерезидент, который нарушает эти нормы, считается таким, который уклоняется от уплаты налога.

Налоговый агент, который начисляет (выплачивает, предоставляет) налогооблагаемый доход нерезиденту-арендодателю, удерживает налог на доходы по ставке 18% и военный сбор по ставке 1,5%. Суммы налогов агент уплачивает в соответствующий бюджет по месту регистрации в контролирующих органах.

Джерело
ЛІГА:ЗАКОН
Рубрика:
Оподаткування / ПДФО
Теги:
Доходи , Нерезиденти , ПДФО , Нерухомість

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?