Головна Усі новини Оподаткування ПДФО

Оподаткування компенсацій за неякісне електропостачання

Компенсація від енергопостачальника за недотримання гарантованих стандартів якості надання послуг з електропостачання включається до загального оподатковуваного доходу фізособи як інші доходи

ДФСУ у листі від 03.03.2017 р. №4445/6/99-99-13-02-03-15 роз'яснила: грошова сума у вигляді компенсації, що нараховується (надається, сплачується) енергопостачальником (юрособою) споживачу (фізичній особі) у разі недотримання таким енергопостачальником гарантованих стандартів якості надання послуг з електропостачання, включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку як інші доходи і оподатковується на загальних підставах. Тобто ПДФО -  у розмірі 18%, військовим збором - в розмірі 1,5%.

Нагадуємо, що компенсація за недотримання гарантованих стандартів якості надання послуг з електропостачання — це грошова сума, що надається споживачу у разі недотримання енергопостачальником або електророзподільним підприємством гарантованих стандартів якості надання послуг з електропостачання у розмірах, встановлених Порядком № 1841.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
ДФСУ
Рубрика:
Оподаткування / ПДФО
Теги:
ПДФО , Військовий збір , Комунальні послуги

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі