Головна Усі новини Оподаткування ПДФО

Чи оподатковується ПДФО частина внеску стажиста на користь адвоката

ДФСУ розглянула питання щодо оподаткування ПДФО доходу у вигляді внеску, сплаченого стажером на користь керівника стажування – адвоката

ДФСУ у листі від 26.04.2017 р. №9031/6/99-99-13-02-03-15 роз'яснила: оскільки дохід у вигляді внеску на стажування, сплаченого стажистом на користь керівника стажування – адвоката у розмірі 70 % внеску, пов’язаний із здійсненням цим адвокатом незалежної професійної діяльності, то сума такого доходу включається до оподатковуваного доходу адвоката.

При цьому суму коштів, яку фактично використано виключно для забезпечення проходження стажування та компенсації витрат зазначеного керівника стажування – адвоката, може бути включено до витрат цього адвоката (у межах, що не перевищують 70%  внеску), за умови їх документального підтвердження.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
ДФСУ
Рубрика:
Оподаткування / ПДФО
Теги:
ПДФО

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі