Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

При постачанні послуг ПДВ нараховується на кінцеву вартість послуг

Підприємство є платником ПДВ на загальній системі оподаткування. Підприємство за договором доручення — кінцевий реалізатор послуг, які підлягають обкладенню ПДВ. Вартість послуг складається з вартості послуг нашого підприємства та послуг інших співвиконавців виробничого процесу, які є також платниками ПДВ. Запитання: враховуючи пп. 194.1.1, у нашому випадку яким чином нараховується ПДВ: на загальну кінцеву вартість послуг для кожного споживача чи на вартість послуг кожного з учасників виробничого процесу, що у кінцевому результаті ПДВ — це сумарна величина?

При наданні підприємством послуг, які оподатковуються за основною ставкою відповідно до п 194.1 ст. 194 з урахуванням п. 10 підрозділу 2 р. ХХ ПКУ від 02.12.2010 р., №2755-VI із залученням інших співвиконавців до виробничого процесу, які є платниками ПДВ, сума ПДВ нараховується відповідно до пп. «б» п. 185.1. ст. 185 де об’єктом оподаткування є операції платників податку з постачання послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до статті 186 цього Кодексу, тобто на кінцеву вартість послуг.

Джерело
ДФС у м. Києві
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
Доручення , ПДВ , Послуги

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?