Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

Видача довідок на одержання путівок в санаторій оподатковується ПДВ

Оскільки довідки на одержання путівок на санітарно-курортне лікування надаються на прохання громадян, то послуги з їх видачі оподатковуються ПДВ на загальних підставах за основною ставкою

ГУ Міндоходів у м. Києві у листі від 06.05.2014 р. №4061/10/26-15-11-01-06 роз'яснило, що звільняються від оподаткування ПДВ операції з постачання послуг з охорони здоров'я закладами охорони здоров'я, що мають ліцензію на постачання таких послуг, а також постачання послуг реабілітаційними установами для інвалідів та дітей-інвалідів, що мають ліцензію на постачання таких послуг.

При цьому не звільняються від оподаткування ПДВ операції з постачання послуг з проведення профілактичних медичних оглядів із підготовкою висновку про стан здоров’я на прохання громадян.

 Враховуючи те, що довідки на одержання путівок на санітарно-курортне лікування надаються закладами охорони здоров’я на прохання громадян, то послуги із видачі зазначених довідок підлягають оподаткуванню ПДВ на загальних підставах за основною ставкою.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
ПДВ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?