Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

Оновлено Реєстр виданих та отриманих податкових накладних

Міндоходів оприлюднило проект наказу Міністерства фінансів „Про затвердження форми реєстру виданих та отриманих податкових накладних та порядку його ведення”

На офіційному веб-порталі Міністерства доходів і зборів України розміщено проект наказу Міністерства фінансів України „Про затвердження форми реєстру виданих та отриманих податкових накладних та порядку його ведення” та аналіз впливу цього регуляторного акту.

Дія регуляторного акта поширюється на суб’єкти господарювання усіх форм власності, які зареєстровані платниками податку на додану вартість. 

Проект з'явився у звязку з введенням додаткової ставки ПДВ 7% для медпрепаратів. З цією метою до форми Реєстру податкових накладних будуть внесені відповідні графи.

У зв’язку з прийняттям Кабінетом Міністрів України постанови від 1 березня 2014 року № 67 про ліквідацію Міністерства доходів і зборів України та відновлення діяльності Державної податкової служби України та Державної митної служби України, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра фінансів України, реалізація єдиної державної податкової політики, державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового законодавства здійснюється Міністерством фінансів України.

Отже, приведення форми реєстру виданих та отриманих податкових накладних та порядку його ведення у відповідність до вимог прийнятих законів можливе лише шляхом скасування зазначеного наказу Міністерства доходів і зборів України та видання відповідного наказу Міністерства фінансів України.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
ПДВ , Податкова накладна , Законопроекти

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?