Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

Розбіжності в грифі «Затверджено» податкової накладної не завжди є порушенням

Використання в грифі «ЗАТВЕРДЖЕНО» податкової накладної різного формату дати або скороченої назви Міністерства не є підставою для визнання цієї ПН такою, що складена з порушенням

Міндоходів у м. Києві  у листі від 20.05.2014 р. № 4487/10/26-15-11-01-06 нагадало, що порушенням порядку заповнення податкової накладної вважається насамперед:

- відсутність у податковій накладній хоча б одного показника, який є обов’язковим реквізитом податкової накладної  згідно з п. 201.1 ст. 201 ПКУ,

- невідповідність показників, зазначених у податковій накладній, умовам постачання  (ціна, вартість, номенклатура, кількість товару, тощо).

Використання в грифі «ЗАТВЕРДЖЕНО» податкової накладної різного формату дати або скороченої назви Міністерства замість повної не є підставою для визнання цієї податкової накладної такою, що складена з порушенням, та підставою для виключення такої податкової накладної зі складу податкового кредиту.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
ПДВ , Податкова накладна

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?