Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

Дозвільні документи знизять ставку ПДВ

Регіональні податківці повідомили, що знижена ставка ПДВ 7 % на ліки може бути застосована лише за наявності відповідних дозволів

Питання щодо оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання, дозволених для застосування у межах клінічних випробувань, роз’яснено листом ДФС України від 27 квітня 2015 р. Відповідно до листа знижена ставка податку на додану вартість 7 відсотків може бути застосована лише за наявності відповідних дозволів Міністерства охорони здоров’я України на проведення клінічних випробувань.

Про порядок надання дозволів та їх документального оформлення йдеться у листі Міністерства охорони здоров’я України від 9 квітня 2015 року.

Додаток: лист ДФС України від 27.04.2015 р. №15111/7/99-99-19-03-02-17 та МОЗ України від 09.04.2015 р. №18-01-04/2848/11296.

Джерело
ДФС у Тернопільській області
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
Лікарські засоби , ПДВ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?