Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

Збільшення від’ємного значення ПДВ до 01.02.2015: відображаємо в декларації

Податківці серед іншого роз'яснили, в якому рядку декларації відображається збільшення від’ємного значення у періоді ПДВ до 01.02.2015 р. при поданні уточнюючого розрахунку

ДФС у Рівненській області у листі від 02.10.2015 р. № 1862/10/17-00-15-01-07 розглянула кілька питань щодо адміністрування ПДВ. Зокрема, роз'яснено:

1)  Право на включення до податкового кредиту сум ПДВ на підставі отриманих податкових накладних, зареєстрованих в визначені ПКУ терміни, зберігається протягом 365 календарних днів з дати складення податкової накладної.

2)  Починаючи з липня 2015 року, помилок, допущених в звітних періодах до 01.02.2015, в результаті виправлення яких збільшується чи зменшується залишок від’ємного значення різниці між податковими зобов’язаннями та податковим кредитом, сума збільшення/зменшення такого залишку зі знаком «+» або «-» відповідно довідково відображається в графі 11 таблиці 1 додатка 2 до декларації за той звітний період, в якому подано уточнюючий розрахунок у зв’язку з виправленням такої помилки. Показники таблиці 1 додатка 2 до декларації не переносяться до розділу IV.

З липня 2015 року збільшення чи зменшення залишку від’ємного значення у періоді до 01.02.2015р. при поданні уточнюючого розрахунку відображається в р.20.1 розділу ІІІ декларації.

3) Зменшення суми податкових зобов’язань платника податку – постачальника в разі зміни суми компенсації вартості товарів/послуг, наданих особам, що не були платниками цього податку на дату такого постачання, дозволяється лише при поверненні раніше поставлених товарів у власність постачальника з наданням отримувачу повної грошової компенсації їх вартості, у тому числі при перегляді цін, пов’язаних з гарантійною заміною товарів або низькоякісних товарів відповідно до закону або договору.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
Звітність , ПДВ , Податкова звітність , Податкова накладна , Декларація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?