Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

Перенесення від’ємного значення до СЕА ПДВ по уточнюючих розрахунках неможливе

ДФС у Миколаївській області звертає увагу, що діючим законодавством не передбачено перенесення від’ємного значення до системи електронного адміністрування ПДВ по уточнюючих розрахунках

ДФС у Миколаївській області у листі від 14.12.2015 р. №3130/10/14-29-15-01-10 звернула увагу, що до 31 липня 2015 року для платників податків, що застосовують звітний (податковий) період місяць, значення суми податку (позитивне або від’ємне), на яку такий платник мав право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування, збільшувалося без проведення перевірок на суму:

 - від'ємного значення, яка зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду,

 - непогашеного від'ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів на кінець поточного звітного (податкового) періоду, що зазначено в звітності з ПДВ, у якій відображаються розрахунки з бюджетом та/або відображаються операції, що стосуються спеціального режиму оподаткування, за червень 2015 року.

На таку суму платником податку збільшується розмір суми податкового кредиту за звітний (податковий) період (липень 2015 року). Суми такого від’ємного значення можуть бути перевірені контролюючим органом у загальновстановленому порядку.

Таким чином, діючим законодавством не передбачено перенесення від’ємного значення до системи електронного адміністрування ПДВ по уточнюючих розрахунках.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
ПДВ , ПДВ-рахунки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?