Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

Операції з передачі на повторну переробку товарних залишків не оподатковують ПДВ

Податківці роз’яснили порядок оподаткування ПДВ операції з передачі непридатних для подальшої реалізації товарних залишків на повторну переробку

ДФС у листі від 04.05.2016 р. №10270/10/28-10-01-03-11 роз’яснили порядок оподаткування ПДВ операції з передачі непридатних для подальшої реалізації товарних залишків на повторну переробку.

Оскільки вартість переведених в категорію непридатних для подальшої реалізації та переданих на повторну переробку товарних залишків при реалізації підприємством нової продукції включається до складу її вартості, збільшуючи при цьому базу оподаткування податком на додану вартість, та відшкодовується у складі такої вартості споживачами, передані на повторну переробку товарні залишки визнаються такими, що використані в господарській діяльності.

Разом з тим, операція з передачі платником непридатних для подальшої реалізації товарних залишків на повторну переробку з метою оподаткування ПДВ не розглядається як окрема операція з постачання товарів та не оподатковується податком на додану вартість.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
ПДВ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?