Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

Податкові наслідки з ПДВ у разі утилізації товарів, що стали некондиційними

Податківці розглянули питання щодо податкових наслідків з ПДВ у разі, якщо придбане насіння сільськогосподарських культур стає некондиційним та утилізується

ДФСУ  у листі від 09.06.2016 р. №12804/6/99-99-15-03-02-15 зазначила, що у разі утилізації товарів, що стали некондиційними, при придбанні яких суми ПДВ були віднесені до податкового кредиту, податкові зобов'язання з ПДВ на підставі п. 198.5 ПКУ платником ПДВ:

1) нараховуються, якщо вартість таких утилізованих товарів не включається до вартості іншої готової продукції, операції з постачання якої підлягають оподаткуванню.

2) не нараховуються, якщо вартість таких утилізованих товарів включається до вартості іншої готової продукції, операції з постачання якої підлягають оподаткуванню.

В обох випадках податковий кредит, сформований за операціями з придбання товарів, які надалі були утилізовані, не коригується.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
Державна фіскальна служба України
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
ПДВ , Сільське господарство

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?