Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

Імпорт обладнання для с/г господарства та промисловості - без ПДВ: законопроект

Пропонується тимчасово звільнити від оподаткування ПДВ устаткування та обладнання, ввезене на митну територію України до 1 січня 2019 року і яке не виробляється в Україні, головним призначенням якого є сільське господарство та промисловість

10 жовтня 2016 року у Верховній Раді зареєстрований законопроект №5258 "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо зняття оподаткування податком на додану вартість устаткування та обладнання)". Його автором є позафракційний нардеп М. Головко.

Законопроектом пропонується тимчасово звільнити від оподаткування ПДВ устаткування та обладнання, ввезене на митну територію України до 1 січня 2019 року і яке не виробляється в Україні, головним призначенням якого є сільське господарство та промисловість відповідно до кодів товарів УКТ ЗЕД.

Таким чином, на думку автора проекту, даний законопроект надасть можливість стимулювати розвиток української економіки. 

У разі прийняття Закон набере чинності з 1 січня 2017 року.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
Імпорт , ПДВ , Законопроекти , Сільське господарство

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі