Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

ДФС про віднесення сум ПДВ до податкового кредиту за «старими» податковими накладними

ДФСУ у новому листі розглянула питання щодо віднесення сум ПДВ до податкового кредиту за податковою накладною, яка складена та зареєстрована в ЄРПН у попередніх звітних періодах

У листі від 17.10.2016 р. №22385/6/99-95-42-01-15 податківці зазначили, що починаючи з 29.07.2015 р. ПДВ, зазначений у податковій накладній (складеній як до 29.07.2015 р., так і після цієї дати), яка була своєчасно зареєстрована в ЄРПН, може бути включений до складу податкового кредиту того податкового (звітного) періоду, в якому вона складена, або будь-якого наступного звітного періоду протягом 365 календарних днів з дати складання такої податкової накладної.

До набрання чинності Законом №643 (тобто до 29.07.2015 р.) податкові накладні, складені за операціями з постачання товарів/послуг та своєчасно зареєстровані в ЄРПН, включалися до податкового кредиту того податкового періоду, на який припадала дата їх складання.

ПДВ, зазначений у податковій накладній (складеній як до 29.07.2015 р., так і після цієї дати), яка була зареєстрована в ЄРПН із порушенням терміну, встановленого п. 201.10 ПКУ або п. 39 підрозд. 2 розд. ХХ ПКУ, може бути включена до складу податкового кредиту того податкового періоду, в якому вона зареєстрована в ЄРПН, або будь-якого наступного звітного періоду, але не пізніше 365 календарного дня з дати складання такої податкової накладної.

 

Від редакції

Наразі термін 365 к.д. за податковими накладними, які було складено до 29.07.2015 року, вже закінчився. 

Якщо раптом хтось не скористався правом на ПК в рамках дозволеного терміну та не включив цю інформацію до поточної декларації з ПДВ, такий ПК платник ПДВ може відобразити в уточнюючому розрахунку до декларації з ПДВ за звітний місяць складання відповідної ПН.

Дивиться також новину з цього приводу>> 

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
ДФСУ
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
ПДВ , Податкова накладна , Податковий кредит

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі