Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

Реєстр автоматичного відшкодування ПДВ працює, - Мінфін

Платники вже можуть моніторити інформацію щодо своїх заявок

Новий реєстр автоматичного відшкодування ПДВ - це складний IT-продукт, який необхідно вдосконалювати під час роботи на початковому етапі. Зараз тривають роботи по виявленню технічних помилок та їх усуненню, - повідомляють у Мінфіні.

В реєстрі деякі графи не заповнені, оскільки в старому реєстрі, який був конвертований в новий, цих граф не було. При розробці нового реєстру додаткові графи були включені для того, щоб забезпечити можливість комплексного аналізу та моніторингу даних. Зараз йде збір додаткових даних та їх завантаження в реєстр. 

Офіційний сайт Мінфіну також було доопрацьовано для автоматичного вивантаження та оприлюднення Реєстру. 

Для обговорення роботи реєстру та зворотнього зв’язку з користувачами існує форум, де кожен може висловити побажання та поставити питання щодо функціонування реєстру.

Усі новини на тему>>

Читайте також інтерв'ю Міністра фінансів на цю тему>> 

Джерело
Міністерство фінансів України
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
ПДВ , ПДВ-відшкодування

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі