Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

Як впливає на реєстраційну суму повернення надміру сплачених грошових зобов’язань з ПДВ

Суми надміру сплачених грошових зобов’язань з ПДВ, повернуті на електронний рахунок, не змінюють реєстраційну суму

ДФСУ в індивідуальній податковій консультації від 13.09.2017 р. №1935/6/99-99-15-03-02-15/ІПК нагадує, що реєстрація в ЄРПН податкових накладних та розрахунків коригування здійснюється виключно у межах реєстраційної суми, яка обчислюється за формулою, встановленою п. 200-1.3 ПКУ та п. 9 Порядку №569. Однією зі складових показників формули є загальна сума поповнення з поточного рахунку платника податку електронного рахунку (СумПопРах).

Суми надміру сплачених грошових зобов’язань з ПДВ, повернуті на електронний рахунок, не змінюють значення (СумПопРах), а отже не змінюють реєстраційну суму.

Якщо у подальшому платник приймає рішення про повернення коштів з електронного рахунка на поточний рахунок, то значення (ЈПопРах) зменшується на суму ПДВ, що відповідно до поданої заяви підлягає перерахуванню з електронного рахунку на поточний рахунок платника.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
ДФСУ
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
ПДВ , Податкова накладна

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?