Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

Змінюєте одночасно кількість та вартість товару? Як скласти РК до ПН на таку зміну?

Податківці роз'яснили щодо складання розрахунку коригування до податкової накладної у разі одночасної зміни ціни та кількості товару

ДФСУ у листі від 05.06.2018 р. №2450/6/99-99-15-03-02-15/ІПК зазначає, що якщо після отримання авансу та складання і реєстрації податкової накладної в ЄРПН змінюється (у т. ч. частково) номенклатура товарів/послуг або одночасно змінюються ціна та кількість товарів/послуг, постачальник складає розрахунок коригування. У першому рядку зі знаком «–» зазначає кількісні показники рядка податкової накладної, номенклатура товарів/послуг за яким змінюється (такий рядок «обнуляється»). У графі 1 цього рядка обов’язково зазначає номер за порядком рядка податкової накладної, який коригує.

Щоб додати одну або калька нових (змінених) товарних позицій (номенклатури), в розрахунку коригування постачальник в окремих рядках зазначає нові товарні позиції. У графі 1 розрахунку коригування новим товарним позиціям присвоює нові чергові порядкові номери рядків, яких не було в податковій накладній, яку коригує. У графі 2 розрахунку коригування в усіх рядках, які заповнює у зв’язку зі зміною номенклатури товарів/послуг, зазначає причину коригування — «Зміна номенклатури».

***

Читайте також:

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
ДФСУ
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
Коригування , ПДВ , Податкова накладна

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?