Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

Вивезення побутових відходів: що з ПДВ?

ДФСУ у новому листі розповіла про порядок застосування касового методу податкового обліку при постачанні послуг із вивезення побутових відходів населенню, комерційним та бюджетним установам

ДФСУ в індивідуальній консультації від 02.11.2018 р. №4686/6/99-99-15-03-02-15/ІПК зазначила: якщо платник податку здійснює операції з постачання послуг із вивезення твердих побутових відходів, вартість яких включається до складу квартирної плати чи плати за утримання житла, то за такими операціями платник податку зобов’язаний визначати податкові зобов’язання з ПДВ за касовим методом.

У разі якщо платник податку здійснює операції з постачання послуг із вивезення твердих побутових відходів, вартість яких визначається окремо за договорами та відповідно не включається до складу квартирної плати чи плати за утримання житла, то за такими операціями платник податку зобов’язаний визначати податкові зобов’язання з ПДВ у загальновстановленому порядку за правилом «першої події» відповідно до п. 187.1 ПКУ.

Автор:
Волос Наталія
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
Відходи , ПДВ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?